Reklamní agentura Altermedia

Jsme internetová reklamní agentura zabývající se tvorbou webových stránek, internetovým marketingem a především profesionální fotografií. Máme za sebou mnoho let zkušeností, během kterých jsme realizovali stovky zakázek, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Naší specializací jsou především profesionální portrétní fotografie. Rovněž jsme schopni vám zajistit veškeré služby spojené s propagací Vašeho hotelu ve světě internetového prostředí. Sami Vám vytvoříme originální webové stránky, které umístíme na vysoce kvalitní webhosting. Jednotlivé stránky vám vyplníme zajímavými texty, které rovněž přeložíme do různých jazykových mutací, i profesionálními fotografiemi, které sami pořídíme přímo ve Vašem hotelu. Tím však naše práce nekončí. Rádi Vám pomůžeme i s následnou propagací Vašeho hotelu na internetu.

Na prvním místě jsou u nás vždy naši zákazníci, kterým se snažíme za všech okolností vyjít vstříc. Kompromisy pro nás neexistují, pro naše klienty děláme vždy maximum. Rádi si vyposlechneme veškeré připomínky od klienta, zároveň se ale nebojíme trvat na svém, pokud věříme, že to povede k lepšímu výsledku.

Rádi Vám pomůžeme jak s tvorbou malé webové prezentace, tak s rozsáhlým projektem skýtajícím i několik desítek tisíc stran. Během celého procesu se o Vás bude starat náš tým, který má hluboké znalosti z oblasti informačních i komunikačních technologií a internetového marketingu. K práci používáme veškeré dostupné technologie a postupy tak, abychom klientům zajistili co nejlepší výsledek. Nespíme na vavřínech, stále pracujeme na vylepšeních a inovacích tak, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni. Spolehnout se můžete i na náš perfektní servis. K dispozici jsme Vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se na nás můžete obrátit kdykoliv budete něco potřebovat.

0

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás 24 hodin denně,
7 dní v týdnu!