Profesionální portrétní fotografie

Vytvořit kvalitní portrétové fotografie není  tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Portrét jako takový dokáže udělat skoro každý, kdo vlastní fotoaparát, ale jen někteří dokáží vytvořit portrétní fotografii tzv. s "duší". Při samotné práci je důležitá kreativita, nápaditost a profesionalita. Dobrý fotograf vytvoří takový snímek, na kterém bude zachycena osobnost dotyčného. Z obrázku by měl být pozorovatel schopen rozpoznat něco o charakteru člověka.

Fotografové z Altermedia takoví profesionálové jsou.  Proberou s vámi předem všechny vaše představy a přání a sem tam dodají nějakou svou radu nebo nápad.  Při samotném focení jsou vždy v klidu a snaží se o uvolněnou a příjemnou atmosféru. Jen tak mohou vzniknout skvělé portréty. Fotíme portréty dětí, těhotné ženy, rodiny, jednotlivce nebo i domácí mazlíčky.

Pro fotografování portrétů je důležité i místo kde se odehrává. My vám nabízíme focení v ateliéru, interiéru (doma u klienta) i exteriéru (park, rozkvetlá zahrada, apod.). Na vybraném místě už je poté na nás, abychom vytvořili kulisy a pozadí, které bude vystihovat osobu fotografovaného.  Každé místo má své pro a proti.

Při focení portrétových fotografií je důležitá práce se světlem.  Asi nejlepší a nejpřirozenější je zde denní světlo. Ovšem ne vždy je nám počasí příznivě nakloněno a v takovém případě je lepší fotografovat v ateliéru.  Samozřejmě není problém udělat kvalitní portréty doma u zákazníka s využitím různých domácích prostředků a vytvoření zajímavého a poutavého pozadí.

Naším cílem je, aby vám pohled na vaše portréty vykouzlil úsměv na tváři a ne zděšení, které přepadne většinu z nás při pohledu na fotografii do občanky.

Ke své práci využíváme ty nejmodernější přístroje a profesionální a přenosnou techniku. Fotit tedy můžeme na jakémkoliv místě. Podporujeme veškeré požadavky a přání našich zákazníků.

0

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás 24 hodin denně,
7 dní v týdnu!