Prostředí pro fotografování

Exteriér

Nejen v ateliéru lze pořídit krásný portrét. Pokud máte raději rozmanitost prostředí, může být pro vás tou pravou alternativou právě exteriér. Jsme schopni převést naši techniku na místo, které vyberete, proto fantazii se meze nekladou.  Záleží jen na vás, jestli budete chtít fotografie z parku, u vody či kdekoliv jinde.

Fotografování venku má mnoho výhod, ale i některé nevýhody.  Pokud zvolíte správné venkovní pozadí, může výsledek významně podpořit vaši osobnost a celkový vzhled. Mezi určité nevýhody patří i kolemjdoucí lidé, kteří se jistě podívají vaším směrem a vám by takové pohledy mohly být nepříjemné. Pro kvalitní portréty je nejdůležitější světlo, které nejvíce ovlivní vzhled fotografie. Proto je dobré si vybrat pro focení den, kdy je venku příjemné a kvalitní světlo. Vzhledem k nevyzpytatelnosti počasí musíte počítat i s možností, že domluvené fotografování se bude přesouvat na jiný, vhodnější den a to třeba i několikrát.

Ideální je:

  • Večer při západu a těsně po západu slunce.
  • Ráno při východu slunce.
  • Pokud je zataženo, tak kdykoliv během dne.

Interiér

Pokud byste chtěli mít fotografie s prostředí vašeho domova nebo nějakého jiného interiéru, není to pro nás problém.  Vyfotit se můžete  ve vaší oblíbené restauraci, v zaměstnání nebo třeba i na nádraží.  Výhodou fotografování u vás doma je bezesporu atmosféra a celkově větší uvolněnost v domácím prostředí.  Můžeme udělat portrét celé vaší rodiny, dědečka v jeho oblíbeném křesle nebo děti s jejich nejmilejšími hračkami.  Při focení v interiéru se bude fotograf různými prostředky podtrhnout to, co je kromě vás důležité. I v místnosti se musí pracovat se světlem.  Záleží na podílu denního světla a podle toho se volí potřebné nasvícení.  Pokud máte doma velká okna, bude se fotit jedna radost. Ale i pokud nemáte, nemusíte se bát, že výsledek nebude stejně dobrý.

Ateliér

Mezi naše služby patří také fotografování ve špičkově vybaveném ateliéru.  Více o fotografování v ateliéru se dozvíte na našich internetových stránkách http://www.atelier-foto.cz/.

 

 

0

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás 24 hodin denně,
7 dní v týdnu!