Rady a doporučení

Při fotografování portrétů je důležité nejen samotné focení, ale i zodpovědná příprava před ním.  Ten nejlepší výsledek záleží i na přístupu vás, zákazníka. V této rubrice vám přinášíme několik rad a doporučení, na co se připravit a proč si vybrat právě nás a naše služby.

Nepodceňujte přípravu

Uvědomte si, že budete fotit portrét. Na fotografiích je vidět každý detail. Je dobré si před focením upravit vlasy, obočí, nechat udělat manikúru. Co vás napadne a myslíte si, že byste chtěli vylepšit.  Pokus e domluvíme na úpravě a stylingu od nás, přijďte na focení nenalíčení.  Vizáž je důležitá, má vliv na to, jak výsledek působí na diváka a dokresluje osobnost každého z nás.

Nebuďte nervózní

Snažte se odhodit svoji nervozitu a uvolnit se. Zkuste si focení užívat. Fotografové jsou tu pro vás a budou se snažit splnit všechny představy a přání, které o fotografiích máte. Vaše spokojenost je i naše.

Kombinace

Můžeme zkombinovat focení portrétů osoby nebo i rodiny, dětí nebo vás a vašich zvířátek. Neváhejte nám sdělit, co si přejete.

Fotografové

Naši fotografové nejsou v oboru žádní nováčci. Mají už s fotografováním velké zkušenosti a jsou to skuteční profesionálové.  Navíc pracují jen s tou nejlepší a vysoce kvalitní technikou. I to by pro vás mohl být důvod, proč si vybrat právě nás.

Prostředí při fotografování

Fotografovat portréty můžeme kdekoliv, v ateliéru, u vás doma, v parku nebo třeba na procházce. Záleží také, k čemu fotografii potřebujete, Zda to bude jen krásná a milá ozdoba nebo dárek či potřebujete kvalitní portrétní foto pro své zaměstnání. Pokud chcete okolí pouze seznámit se svou osobností, je namístě vybrat si ateliér. Pokud však třeba něco tvoříte, může být zajímavější portrét přímo z vašeho pracoviště. Ať se rozhodnete jakkoliv, my udělám vše proto, aby fotografie zaujmuly vás i vaše klienty.

Doba fotografování

Na fotografování si vyhraďte dostatek času. Není dobré nic uspěchat. Určitě si domluvíme předem přibližnou dobu trvání, ale ta se vždy může posunout nebo naopak zkrátit. Je třeba mnoho příprav a drobností, aby byl zajištěn dokonalý výsledek.  Zjistíte, že chce nafotit víc fotek nebo že si přejete ještě něco navíc. Pro nás není problém, vyhovět vašim požadavkům.

0

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás 24 hodin denně,
7 dní v týdnu!